“Усі мають жити війною”, – начальник управління розвідки черкаської ТрО (ВІДЕО)

Микола Сташук та Ірина Малюкова

Люди на війні втомилися більше, ніж в тилу. Кожен командир повинен жити зараз війною, тим, як зберегти людей та нищити ворога.

Таку думку висловив начальник управління розвідки 118 бригади ТрО Микола Сташук у великому інтерв’ю для “18000”.

Військовий вважає, що держава має змінитися і усі повинні жити війною. Водночас для цього необов’язково всім йти до війська. 

– Навіщо мені боєць, який не хоче там бути? З людиною, яка морально не готова та не налаштована, я матиму тільки проблеми. Один панікер може нагнати паніки на весь підрозділ, – сказав Микола Сташук.

Він розповів про одну з таких ситуацій:

– До нас у Комишувасі втекла людина з 24 бригади. Він кинув позиції, які обстрілювали, й лишив там своїх бійців. Прийшов до нас, сидить і каже: “Звідти колони їдуть, вони вже об’їжджають”. Я йому говорю: “Ти для чого сюди прийшов? Нам самим тут вистачає страху без тебе. Ти або стримуй себе, або я буду вимушений тебе роззброїти та взяти під варту”. 

Розвідник говорить, що за таких обставин та мислення бій програють ще на рівні думок.

За словами начальника, у його підрозділі немає жодної людини, яку б утримували силою. Якщо людина хоче перевестись, то може це зробити.

– У підрозділі, наприклад, 160 осіб. І є купа місць, куди можна перемістити людину: підвозити БК, продукти тощо, – зазначає Микола Сташук.

Дивіться повну версію відеоінтерв’ю:

Читайте текстову версію інтерв’ю “18000” з начальником управління розвідки Черкаської ТрО.

Також читайте: У Черкасах бригада ТрО рекрутить бійців.

Резонансні розслідування, ефіри з відомими й цікавими гостями – усе на каналі “18000” в ютубі. Підписуйтеся!

коментарі
3 Коментарі
  1. Никто ничего не должен!

  2. 41:01 “кожен командир повинен жити зараз війною, тим як зберегти людей” а не “Усі мають жити війною” ставте правильно цитати, не спекулюйте!

    1. Дякуємо за ваш коментар і уважність, однак ми не помилилися в статті. Дослівна цитата має такий вигляд: “Якщо зараз держава не перекується і не стане на ті… Ми всі повинні жити війною, всі тут жити. Не обов’язково іти всім до війська”

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *