“Усі пішли митися”, – два черкаські ОСББ отримали газ через три місяці після перекриття

Минулого тижня газопостачання відновили у двох черкаських ОСББ. Йдеться про будинки за адресою Різдвянуа, 41 та Толстого, 46.

Нагадаємо, ПАТ “Черкасигаз” почав відключати будинки від газу ще на початку року. У більшості причиною стало самовільне перекриття вентелів “хуліганами”.

Будинок на Різдвяній,41 без газу лишився 10 березня. Без газу люди тут мешкали ще до 12 червня – понад 3 місяці. На Толстого,46 мешканці без блакитного палива жили понад два місяці.

ЧИТАЙТЕ: “Поверніть нам газ”. Чому “Черкасигаз” влаштував паливний бойкот сотням мешканців ОСББ?

За словами голови об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Різдвяна, 41» Валентини Височин, процедура була тривалою.

– Ми підписали акт розмежування балансоналежності внутрішнього газопроводу. Правильно визначили назву внутрішньобудинкової системи. Після акту розмежування ми почали готувати заяви на поновлення газопостачання від кожного співвласника, уклали індивідуальні договори з підприємством “Кодрад” на технічне обслуговування внутрішньобудинкової мережі, – розповіда Височин.

Нагадує, що “Черкасигаз” вимагав колективний договір та не хотів підписувати індивідуальні, намагаючись перекласти відповідальність на голову ОСББ, що протирічить законодавству.

Після проведення зборів, підписання договорів та дотримання усіх процедур, пакет документів співвласники віддали Черкасигазу з відповідною заявою на поновлення газопостачання. Після цього довелося чекати ще пів місяця. На запитання, як “святкували” відновлення газопостачання, відповідає:

– Коли з’явився газ, усі пішли варити їсти та митися варити. У “Вайбер” кидали фото плити під час приготування вечері. Це була радість. Досі не розумію, як у ХХІ столітті людей можна було лишити без елементарних побутових речей, – додає голова ОСББ.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *