Заборона непопулярних речей і зменшення бюрократії: Устименко про зміни в Черкаському ТЦК (ВІДЕО)

Загальний план інетрв'ю

Начальник Черкаського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Устименко розповів, що в 2023 році намагався зменшити рівень бюрократії в установі, що очолює, та заборонив непопулярні речі щодо призовників. 

Про це Устименко розповів в інтерв’ю “18000”. 

– Я, зокрема, зібрав усіх районних комісарів, начальників відділів і категорично заборонив займатися певними непопулярними речами. Я не бачу в цьому необхідності. Працюємо тільки в межах чинного законодавства, – зазначив Олександр Устименко. – Я не прихильник операції “Бусик”. Такі відео всі бачили. Така людина не мотивована, вона не дуже потрібна. Зараз ми даємо людям можливість спілкуватися з рекрутерами, пояснювати, куди вони йдуть. І це дає свій ефект.

Також у центрі комплектування зробили кроки до зменшення рівня бюрократії під час оформлення військовими документів. 

– Для того, щоб не було питань, розробили алгоритми для області – це мінімальний перелік документів, який повинен бути. Так, повністю уникнути бюрократії не вдасться, я в частині, наприклад, не міг не вести документації, знав, що її перевірятимуть. Тому ми зробили мінімальний пакет із п’яти документів, який потрібен для того, щоб оформити УБД, відстрочку згідно з чинним законодавством, – розповів начальник Черкаського центру комплектування.  

Водночас інколи бувають випадки, що люди скаржаться на дії працівників ТЦК. Тоді, за словами Устименка, інциденти пропрацьовують усередині установи і водночас пояснюють громадянам, як уникнути таких конфліктів. Для зменшення таких випадків працівники центру комплектування тепер користуються бодікамерами. 

Прочитати інтерв’ю повністю можна буде у понеділок, 26 лютого, на сайті “18000”. Повна відеоверсія вже доступна на ютубі:

Також читайте: Верховна рада зробила перший крок до демобілізації строковиків.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *