В обласній адміністрації розповіли про підготовку до складного опалювального сезону

У Черкаській обласній військовій адміністрації створено штаб із підготовки до прийдешнього опалювального сезону.

Про це повідомив під час прямого ефіру у студії “18000” керівник департаменту інфраструктури та ЖКГ Черкаської ОДА Сергій Чубань.

За його словами, відбулося вже два засідання штабу. На першому відбулася зустріч із усіма головами територіальних громад, на якому було наголошено на розвитку альтернативних джерел тепла. На другому – обговорювали питання забезпечення теплом обласний центр.

– Розглядалися навіть питання, що робити при виникненні надзвичайних ситуацій. Колеги між собою працюють. Буде обласна адміністрація допомагати місцевому самоврядуванню, де це потрібно, – пообіцяв Чубань.

За його словами, Черкаська ТЕЦ має достатній запас вугілля, відповідні договори вже укладено.

Директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась натомість зазначив, що цьогорічна підготовка до опалювального сезону відрізняється від попередніх і є значно серйознішою.

– Ми розробили досить серйозний набір заходів, які дають змогу говорити про те, що в разі якихось проблем з обладнанням, ми зможемо швидко знайти заміну. Подвійний запас міцності по об’єктах “Черкаситеплокомуненерго” є. Щодо Черкаської ТЕЦ ситуація гірша, але теж є можливість нашої допомоги. Я досить оптимістично дивлюся на перспективи, – сказав Карась.

Детальніше про підготовку до опалювального сезону дивіться у відео


Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Думки, озвучені у тексті, відображають позицію автора і не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.