
Фото: Український медичний часопис
Черкащанок запрошують на безкоштовне УЗД‐обстеження молочних залоз 20 жовтня.
Про це інформують на фейсбук‐сторінці Черкаської обласної лікарні.
Зазначають, що онкозахворювання молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. Кожній четвертій жінці рак грудей діагностують уже на ІІІ–ІV стадії, коли ефективність лікування значно знижується. Інколи хвороба протікає майже без симптомів, тому потрібні обстеження.
- Важливо звернути увагу жінок на це захворювання, на профілактичні огляди, навчити жінок бути більш пильними до себе, навчити їх самообстеженню, але головне – звертатися до лікарів. За останні роки захворювання стало «молодшим». У віковій груповій до 40 років це захворювання почало з’являтися на 33 % частіше, ніж раніше. Жінки, звертайтесь до лікарів, оглядайте себе, – закликала лікарка УЗД Ірина Михальчук.
Додамо, пройти обстеження можна в обласній лікарні завтра, 20 жовтня. Лікарі прийматимуть 3 8:00 до 15:00 години. Необхідний попередній запис на прийом у реєстратурі.
Нагадаємо, також безкоштовне обстеження молочних залоз можна пройти 22 жовтня в Черкаському обласному онкологічному диспансері.
Підписуйтеся на телеграм‐канал «Шо там у Черкасах?». Лише перевірені новини


