В області для проходження пробного ЗНО зареєструвалося вже понад 3 тисячі випускників

На Черкащині для проходження пробного ЗНО зареєструвалося вже 3 062 особи. Реєстрація розпочалася 5 січня та триватиме до 19 січня цього року.

Про це в коментарі “18000” розповіла т.в.о. начальника управління освіти і науки Черкаської ОДА Оксана Сімушіна.

За словами чиновниці, на сьогодні зареєструвався 31% від загальної кількості випускників області, які планують складати ЗНО. Здійснили проплату за пробне тестування вже 1 472 особи. Вартість послуги для черкащан – 246 грн.

У 2021 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 10 квітня. У зв’язку з пандемією кожен учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження: українську мову, українську мову і літературу, історію України, математику (завдання рівня стандарту), математику, біологію, географію, фізику, хімія, англійську, іспанську, німецьку чи французьку мови.

Водночас, окрім написання пробного тесту з одного з навчальних предметів, учасник зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх вказаних предметів та пройти тестування вдома.

Результати пробного ЗНО можна буде дізнатися 16 квітня шляхом введення своїх відповідей до спеціального сервісу впродовж 10–14 квітня.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини