В області до медичних закладів першої хвилі хочуть включити ще дві лікарні

У зв’язку з високим рівнем заповненості ліжок, відведених для лікування пацієнтів із коронавірусом, на Черкащині до медичних закладів першої хвилі хочуть включити ще дві лікарні. Лист із відповідним проханням направлять до Міністерства охорони здоров’я.

Про це під час прес-брифінгу щодо епідеміологічної ситуації в області повідомила очільниця Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова.

За її словами, на стаціонарному лікуванні на сьогодні перебуває 123 особи, тобто заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 52,5 %.

Так, у Черкаській обласній лікарні на сьогодні перебуває 22 пацієнти з підтвердженим діагнозом коронавірус та 15 – із підозрою на хворобу,  у Золотоніській районній багатопрофільній лікарні – 19 із підтвердженим діагнозом та 4 із підозрою на хворобу,  у Черкаській центральній районній лікарні – 19 із підтвердженим діагнозом та 2 із підозрою на хворобу, у Шполянській багатопрофільній лікарні імені братів М.С.  і О.С. Коломійченків – 12 із підтвердженим діагнозом та 1 із підозрою на хворобу, в Уманській міській лікарні – 8 із підтвердженим діагнозом та 12 із підозрою на хворобу, у Маньківській лікарні – 9 осіб із підозрою на хворобу.

– Враховуючи те, що на сьогодні в області заповненість ліжок у медичних закладах першої хвилі становить 52,5%, Управління охорони здоров’я підготувало лист на штаб Міністерства охорони здоров’я України щодо включення двох лікарень – Корсунь-Шевченківської та Першої міської Черкаської лікарні – до лікарень першої хвилі, – зазначила Лариса Кошова. –  Також сьогодні після ремонту розпочала роботу Черкаська міська інфекційна лікарня. Вона частково відкрила ліжка.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.