В області викрили угрупування, яке виготовляло фальсифікат відомого горілчаного бренду

На Черкащині оголошено підозру восьми членам організованої групи, які виготовляли й продавали фальсифікат бренду “Finlandia”.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, підозрювані здійснювали виготовлення та збут фальсифікованих алкогольних напоїв, зокрема, на упаковки яких наносили знак для товарів торгової марки “Finlandia”.  Продукцію члени групи збували на території Черкаської області шляхом безпосереднього продажу покупцям, а також надсилали товар на території всієї України, користуючись послугами логістичної компанії.

Під час обшуків у місцях проживання злочинців і в приміщеннях, де зберігався алкоголь, виявлено пластикові бочки різного об’єму з рідиною із характерним запахом спирту та коньяку, шланги різної довжини, коробки типу “Bag-in-Box” з рідиною з маркуванням “Finlandia”, незаконно виготовлені алкогольні напої та спирт загальним об’ємом більше дві тисяч літрів.

Установлено, що збитки потерпілій торговій марці складають майже 122 тис. грн.

Додамо, восьми особам повідомлено про підозру за фактом виготовлення, транспортування, зберігання з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв і незаконного використання знаків для товарів, вчиненого організованою групою осіб (ч. 3 ст. 28 ч.1 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204, ч. 3 ст. 229 КК України).

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.