В Україні почав працювати додаток державних онлайн-послуг “Дія”

Додаток державних послуг онлайн “Дія” став доступний для скачування. У застосунку доступні водійське посвідчення та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Про це пише “Економічна правда“.

Відсьогодні додаток можна завантажити в App Store та Google Play.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук наголосив, що у майбутньому буде можливість оцифрувати свою ID-картку та закордонний біометричний паспорт.

– Мета Уряду – 100% державних послуг онлайн до 2024 року і 50 основних послуг – вже у 2020 році…ТОП-50 послуг, за якими більше всього звернень, – будуть оцифровані вже цього року (а це реєстрація ФОП, юросіб, Е-малятко, послуги для перевізників і будівельників, послуги для власників авто), – написав Гончарук у своєму Telegram-канал.

Президент Володимир Зеленський наголосив, що на меті влади зробити так, щоб усі відносини з державою людина могла здійснювати за допомогою смартфона й інтернету.

Додамо, Міністерство цифрової трансформації найближчим часом має намір запустити в мобільному застосунку “Дія” цифрові поліси для обов’язкового страхування відповідальності автовласників (ОСЦПВ), цифровий паспорт та електронний студентський квиток.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Для iOS в AppStore поки що недоступний 🙁

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.