Віктор Євпак

В Україні відтермінують проведення ЗНО та вступної кампанії

Навчальний рік для випускників 11 класу закінчиться тоді, коли вони отримають документ про освіту. Тобто після завершення основної сесії ЗНО. Терміни вступної кампанії буде перенесено.

Про це під час відеозвернення повідомила т. в. о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 

За її словами, якщо школярі повернуться до навчання у травні, пробне ЗНО для випускників відбуватиметься у травні, а основна сесія – орієнтовно після 20 чисел червня.

– Якщо ми повернемося за шкільні парти не в травні, а в червні, то й пробне ЗНО буде у червні, – зазначає Мандзій. – Проведення пробного ЗНО залежить від того, коли закінчиться карантин в Україні.

Також для випускників Міністерство освіти і науки готує відеоознайомлення з процесом проведення ЗНО, що з’явиться в квітні.

– У середині квітня випускники зможуть зануритися в атмосферу основних процесів ЗНО, побачити їх, – додає Мандзій. – Наголошую, що зовнішнє незалежне оцінювання буде. Якщо учні не зможуть повернутися за шкільні парти у червні, то ми і в липні, і в серпні зможемо здійснити пробну й основну сесію ЗНО.

Також Мандзій додає, що вступну кампанію буде продовжено. Якщо учні повернуться за парти в червні, кампанія завершиться в середині жовтня.

Як писав 18000, цьогоріч для учнів 4-го та 9-го класів скасують ДПА.

Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.