В Україні хочуть змінити склад дорожнього покриття

В Україні планують змінити склад дорожнього покриття із асфальтобетону. Проектувальники повинні будуть застосовувати модифіковані бітуми при його влаштуванні.

Про це пише “Економічна Правда“, посилаючись на заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лева Парцхаладзе.

За словами Парцхаладзе, наразі вносяться зміни у державні будівельні норми щодо проектування доріг загального користування.

– Пропонуємо внести важливу зміну та зобов’язати проектувальників застосовувати модифіковані бітуми при влаштуванні дорожнього покриття із асфальтобетону, — пояснив заступник міністра.

Змінити склад дорожнього покриття пропонують, насамперед, на найбільших трасах, загальнодержавних дорогах і основних магістралях. Потім — на всіх інших дорогах.

– За експертними оцінками, це дозволить до 20% подовжити строк служби доріг, — підкреслив Парцхаладзе.

Він підкреслив, що такий матеріал вже довів свою ефективність у дорожньому будівництві, має велику тепло- і морозостійкість, еластичність та міцність.

– Це б дійсно сприяло подовженню строку служби наших доріг та підвищенню їх надійності та довговічності, – запевнив заступник міністра.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *