В Україні буде державний авіаперевізник

В Україні буде державний авіаперевізник – Ukrainian national airlines (UNA) – Українські національні авіалінії.

Про це під час форуму “Велике Будівництво: Авіація. Туризм” заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє “Ліга Бізнес”.

– Сьогодні офіційно розпочато створення українського національного авіаперевізника. Ми готові інвестувати у повітряний флот, навантажувати українських виробників та залучати світових лідерів до об’єднаних проєктів в авіабудівництві. Ми маємо підтвердження економічної доцільності проєкту національного перевізника від наших французьких консультантів, – зазначив президент.

Він наголосив, що створення державного авіаперевізника це не лише питання збільшення авіаперевезень, а і “питання статусу, іміджу, престижу нашої держави”.

Зі свого боку міністр інфраструктури Олександр Кубраков додав, що стратегічні завдання авіаперевізника: захист стратегічних інтересів держави в авіаперевезеннях — евакуація громадян, забезпечення польотів на критично важливих маршрутах, пришвидшення відновлення авіагалузі після коронакризи.

Під час форуму був підписаний меморандум про взаєморозуміння між міністерством України та компанією Airbus щодо намірів співробітництва в створенні національного авіаперевізника. Його підписали міністр інфраструктури України та віцепрезидент Airbus Кімон Сотіропулос.

Відповідно до тексту меморандуму, який має у розпорядженні видання Інтерфакс-Україна, зокрема, розглядається можливість лізингу/купівлі: шести малих вузькофюзеляжних літаків (типу А220); 12 середніх вузькофюзеляжних літаків (типу А320/А321); чотирьох широкофюзеляжних літаків (типу А330/350).

Нагадаємо, черкаський аеропорт отримав сертифікацію.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.