В Україні хочуть, щоб полонені росіяни сплачували податок
Кабмін ухвалив проєкт закону, який передбачає оподаткування доходів військовополонених росіян.
Про це повідомив представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук.
Як йдеться в дописі, росіяни, які перебувають у полоні, мають сплачувати податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.
Росіян визначать окремою категорією фізичних осіб-нерезидентів України згідно з Женевською конвенцією про поводження з військовополоненими та додатковим протоколом до конвенції.
Також пропонують, щоб податкові агенти, тобто табори для тримання військовополонених, установи виконання покарань та слідчі ізолятори, відображали у податковому розрахунку загальну суму нарахованих доходів військовополоненим та суму утриманого податку.
Нагадаємо, що в Україні збільшать акцизний податок на тютюн.
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”