В Україні встановили нові карантинні норми

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, водночас на всій території країни встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки.

Про це повідомляє “Урядовий портал”.

У таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень усі учасники мають дотримуватись маскового режиму. Також робота закладів громадського харчування, розважальних закладів, кінотеатрів та залів інших сфер культури дозволяється за умов носінням масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників.

При цьому дотримання маскового режиму є необов’язковим за умови, що у всіх учасників та організаторів заходу є один із таких документів:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до проведення заходу);
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до проведення заходу);
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

При “зеленому” рівні епідемічної небезпеки в Україні перетин державного кордону з будь-яких країн є безперешкодним для громадян України або іноземців з посвідкою на постійне проживання. Так само безперешкодно громадяни України можуть перетинати КПВВ.

Уся територія країни одночасно повернеться до “жовтої” зони, якщо протягом трьох днів підряд погіршиться показник виявлення нових випадків або коефіцієнт інфікування на всій території України, або буде встановлена “червона” зона принаймні в одному регіоні.

При нормалізації ознак “зеленої” зони та їхньої фіксації протягом семи днів підряд, так само рішенням державної ТЕБ та НС вся країна послабить карантин.

Додамо, на “помаранчевому” рівні епідемічної небезпеки місцеві органи влади можуть вводити додаткові обмеження. Він визначається автоматично, коли буде спостерігатися перевищення хоча б одного з показників: завантаженість ліжок із киснем більше, ніж 65%, збільшення кількості госпіталізацій та нових випадків інфікування.

При запровадженні “червоного” рівня епідемічної небезпеки зберігаються всі попередні обмеження.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини