В Україні запустилась велика онлайн-бібліотека для локальних бізнесів

«Бізнесотека» – таку назву отримав проект, що зібрав велику базу книг, ресурсів, сервісів та інших навчальних можливостей для підприємців. Проект спрямований в першу чергу на локальних підприємців із малих міст та містечок України. Як відзначають ініціатори проекту, саме освіта здатна вивести підприємництво на новий рівень, а їхні компанії з локальних перетворити на глобальні. 

Головна мета «Бізнесотеки» – дати українським підприємцям в регіонах якісну теорію, практичні навички та інструменти для роботи та поштовх розвиватись — так, аби вони підштовхнули регіональний бізнес до глобальних перетворень.

Зараз у онлайн-бібліотеці шість розділів. Тут зібрані найкращі книги, промови TED, подкасти, фільми та серіали, сервіси, а також освітні можливості для підприємців. Загалом база нараховує понад 80 ресурсів, більшість з яких є у безкоштовному доступі. Ініціаторами та ідеологами проекту стала компанія Fondy, реалізувала проект Platfor.ma.Робота над «Бізнесотекою» тривала близько півроку, але воно було того варте, кажуть організатори.

– Коли ти живеш у великому місті, приміром, у Києві чи Львові, Одесі чи Харкові, може здаватись, що навколо безліч можливостей для розвитку: лекції, школи, курси, зустрічі з бізнесменами, – розповідає про ідею проекту комунікаційниця Fondy Анна Мєняйленко. – Проте в регіонах справи з доступом до професійної освіти значно гірші. Локальні підприємці прагнуть дізнаватись нове, виходити на нові ринки та ділитись досвідом, та не завжди мають для цього час і ресурси. Ми вирішили це змінити!».

Організатори кажуть, що попри засилля різноманітних підбірок «для бізнесу» в інтернеті, більшість з них є фрагментарними, посилаються на сумнівних експертів, а інколи й зовсім радять низькоякісний контент. Для того, аби «Бізнесотека» була справді ґрунтовною, до складання переліку ресурсів залучили експертів Київської школи економіки. 

Fondy – це міжнародна платіжна платформа, яка допомагає бізнесам завойовувати нові ринки. Зокрема платформа дозволяє легко налаштувати прийом оплат із 200+ країн у 150+ валютах. Fondy вже не вперше виступає ініціатором освітніх ініціатив для бізнесу – в минулому році спільно з КШЕ вони запустили проект «Гра в довгу», що дає можливість підприємцям вчитися у найкращих експертів та навіть виграти грант на освіту за кордоном.

*Іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.