В Умані через напад на хасидів працює спецгрупа Нацполіції з Києва

10 січня в Умані стався конфлікт. 30 озброєних ножами та палицями осіб напали на хасидів, інформують на форумі “Української правди” з посиланням на theyeshivaworld.com.  Внаслідок конфлікту 4-ро з них опинилися в лікарні. Через цю інформацію до Умані було направлено спецгрупу працівників Нацполіції з центрального апарату.

Джерело: theyeshivaworld.com

Як інформують на фейсбук-сторінці виконавчого комітету Уманської міськради, учасники конфлікту тяжких тілесних ушкоджень не мають. Конфлікт відбувся на побутовому грунті. Інформація щодо масовості, а також застосування ножів чи палиць сторонами конфлікту не відповідає дійсності.

Спростовують інформацію про те, що в лікарню з тілесними ушкодженнями звернулися четверо хасидів, й на сайті ГУНП в Черкаській області. Також інформують, що із заявами про вчинення правопорушень у зв’язку з конфліктом між місцевими жителями та хасидами ніхто не звертався.

Та через опубліковану в мережі інформацію щодо вчинення невідомими особами неправомірних дій внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України, інформує прокуратура Черкаської області.

По темі

коментарі

5 Коментарів

  1. Хасиди розпочали бійку (групою приблизно 20 напали на українця-охоронця з трьома друзями). Той покликав підмогу. Дали хасидам достойну відсіч. І от хасиди, як то в них буває, вдалися до брехні та витягли “козир” антисемітизму :)))))))))))))))))

    1. За 5 років правління самого відмороженого брехуна, ми навчились брехати так, що євреям не вмиватись.

  2. Нема гитляра на ных розстриляты и выгнаты с Умани пускай убираются к сибе.Ещо винаватая месная власть что их сюда пускает.Раньче такова небыло их приежала очень мала……

  3. Злоякісна суміш- дядя сем, бандеровщина та патріоти привели квітучу, добру, економічно могутню неньку до занепаду, злиднів та війни.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.