В Умані 6-річна дівчинка увечері не могла потрапити додому, бо її мати спала

В Умані дитина не могла потрапити додому, бо її мама не відчинила двері. Дівчинку поліцейські відвезли до спеціалізованого закладу.

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.

Увечері 18 січня до поліції Умані звернулася місцева жителька. Вона розказала, що близько 19:00 години виявила в центрі міста малолітню дівчинку. Дитина була сама, без нагляду дорослих, та помітно занепокоєна.

З’ясувалося, що дівчинка гралася на вулиці поки мама відпочивала у компанії друзів, з якими вдома випивала. Батько у родині не проживає. Щойно стемніло дитина хотіла потрапити до будинку, однак двері були замкнені з середини й ніхто не відчиняв.

Жінка викликала працівників поліції та передала 6-річну дівчинку поліцейським ювенальної превенції. Правоохоронці теж не змогли достукатись до матері дівчинки. Тому ухвалили рішення помістити дівчинку до Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в Умані.

У цей час, близько 21:00 години, на спеціальну лінію звернувся батько дитини та повідомив про її зникнення. Чоловік розказав, що до нього зателефонувала колишня дружина й просила знайти доньку, якої вдома не виявила.

Раніше родина, як така, що опинилася в складних життєвих обставинах, на обліку не перебувала. Тепер нею займатиметься служба у справах дітей Уманської міської ради. Наразі вирішується питання про притягнення матері до адміністративної відповідальності за невиконання нею обов’язків щодо виховання дітей. Жінка має ще одну 17-річну доньку, яка зараз проживає з бабусею.

Нагадаємо, в Черкасах учень дев’ятого класу закурив під час уроку. Вчителька викликала працівників ювенальної поліції.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.