В Умані стартує безкоштовний проект з вивчення жестової мови під назвою «Відчути душею: простір рівних можливостей».
По це повідомляє «04744.info».
Проект «Відчути душею: простір рівних можливостей» реалізується в рамках програми «Молодь змінить Україну». Навчання на курсах відбувається на волонтерських засадах та є безкоштовним.
Ідею вивчення жестової мови в місті Умань реалізує уманчанка Дарія Рябоконь. За її словами, вивчення жестової мови дозволить налагодити комунікативні зв’язки з нечуючими та слабочуючими людьми й стати ближчими одне до одного.
- Опанувавши жестову мову нам вдасться прибрати бар’єри спілкування для слабочуючих людей та надати їм можливість доторкнутися до культурної, історичної спадщини міста. Люди почуватимуться «почутими» й соціалізованими, ― зазначила Дарія Рябоконь.


