В Умані дають ще 2 мільйони на кілометр дороги, за який уже заплатять 49 млн грн

ремонт доріг зі знаком тематичне фото

Уманська міська рада проводить тендер на поточний ремонт вулиці Праці, вартістю 2 мільйони гривень. Паралельно на цьому об’єкті тривають роботи з капітального ремонту, ціна якого сягає 49 мільйонів гривень.

Про це пише “18000”.

Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради проводить закупівлю послуг із поточного ремонту. Наразі триває кваліфікація переможця. Участь в аукціоні взяли два учасники. Дешевшу пропозиції подало ПрАТ Уманський “Агрошляхбуд”.

За техзавданням, підрядник має провести укріплення узбіч ґрунтом, щебеневою сумішшю, улаштування підстильних та вирівнювальних шарів основи з піщано-гравійної суміші, нарізування швів у асфальтобетоні, улаштування покриттів товщиною 4 см із гарячих асфальтобетонних сумішей.

Минулого року міська рада провела тендер на капітальний ремонт вулиці Праці, протяжність якої трохи більше кілометра. Сума договору – 49 мільйонів гривень. Його уклали із єдиним учасником – ШРБУ-48.

У коментарі виданню “Про все” заступник начальника відділу ЖКГ Валентин Загородній сказав, що це “ремонт повністю з тротуарами по обидва боки”. За його словами, розроблена документація пройшла експертизу й підтверджено, що ціни відповідають державним будівельним нормам.

За інформацією порталу E-Data, нині замовник оплатив підряднику за роботи близько 25 мільйонів гривень. Водночас за відомостями із додаткової угоди, у минулому році робіт виконано на 33 мільйони гривень. У 2024-му планується витратити 10 мільйонів, на 2025-й – заплановано ще 5,9 млн грн.

ТОВ ШРБУ-48 прописане в Умані. Його директором значиться Руслан Губа. Головним бенефіціаром товариства (90 %) є Бахтіяр Сапаєв, по 5 % мають Ігор Воткалюк та Руслан Губа. Воткалюка, Сапаєва та Губу поєднує скандально відоме ПАТ “Уманьавтодор”, яке покинуло недобудованим міст у Запоріжжі і нині фігурує в низці кримінальних проваджень. Воткалюк працював там головним інженером, Губа був головою правління товариства, а Сапаєв – одним із власників.

У 2005-2010 роках Сапаєв очолював Службу автомобільних доріг Черкаської області. Далі був директором ДК “Автомобільні дороги України”.

Нагадаємо, у центрі Черкас з’явиться парковка.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Останні новини