Зоомагазин Леопольд

В Умані на реконструкцію кінотеатру витратять 16 мільйонів гривень

Вже цієї весни у будівлі колишнього кінотеатру «Комсомолець» у місті Умань запрацює новий сучасний кінотеатр на три зали. Тут можна буде переглядати останні світові прем’єри та фільми, які користуються популярністю. Назва поки є комерційною таємницею. Вартість квитків становитиме від 50 до 150 гривень.

Реконструкція кінотеатру «Комсомолець» розпочалася у липні 2018 року. Інвестором виступив ФОП Омельченко Вадим Олександрович. Загальна вартість реконструкції ― 16 мільйонів гривень, повідомляє сайт 04744.

Інвестор зобов’язався зберегти цільове призначення будівлі. Вже відбулося часткове перепланування приміщень та демонтаж застарілого декоративного оздоблення.

Також було демонтовано крісла, які були у кінотеатрі понад 60 років. Відбувається технічне переоснащення та переобладнання самих залів.

645

Один із трьох залів розташують на другому поверсі кінотеатру. На першому поверсі буде ще два зали. У будівлі планують розмістити кафе та зал очікування. Також у будівлі облаштують вбиральню та гардероб, розрахований на максимальну кількість відвідувачів.

У кінотеатрі встановлять систему опалення, яка дозволяє швидко нагрівати зал до 25-30 градусів. Вентиляція також буде сучасною.

У будівлі передбачена пожежна сигналізація, кімната матері та дитини, а також місця та туалет для осіб з інвалідністю.

Один із залів буде розрахований на 136 місць (+2 місця для інвалідів). Менший зал вміщатиме 54 глядачі. VIP-зал розраховано на 50 місць з покращеним комфортом.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *