Зоомагазин Леопольд

В Умані перейменовують стадіон в рамках декомунізації

Найближчим часом в Умані у рамках процесу декомунізації буде перейменовано стадіон у центральній частині міста. Багатофункціональний спортивний комплекс, розрахований на 7552 футбольні глядачі, в офіційних документах досі значиться як «стадіон імені Котовського».

Про це інформую 04744.info.

Неофіційно у 2004-2011 роках стадіон називався «Іллічівець-Умань». Назва походила від спонсора відбудованого спорткомплексу — Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча. З вересня 2011 року стадіон мав назву «Уманьферммаш». Відповідний напис наразі знаходиться над центральними воротами спортивного комплексу.

13 лютого питання перейменування стадіону в «Центральний» було розглянуто та погоджено під час засідання комісії Уманської міської ради з питань збереження історичної спадщини, найменування, перейменування вулиць, провулків, площ, проспектів, парків, скверів та встановлення пам’ятних знаків.

Комісія вже підготувала проект рішення про перейменування стадіону. Далі його буде винесено на засідання виконавчого комітету та сесію Уманської міської ради.

Перейменування відбудеться відповідно до Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Комуністичною символікою вважаються назви адміністративних одиниць, населених пунктів, вулиць, майданів тощо, а також підприємств, установ та організацій, що містять імена посадовців компартії та комуністичної держави або КГБістів, а також назви, присвячені різним комуністичним ювілеям, самій компартії, боротьбі проти борців за незалежність або за встановлення радянської влади.

Варто зазначити, що наразі в Умані вже змінено назви всіх вулиць та адміністративних будівель, які потребували перейменування відповідно до закону про декомунізацію.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *