В Умані закриють виправну колонію для жінок

Уманську виправну жіночу колонію №129 планують закрити у липні цього року. Відповідне розпорядження надійшло від Міністерства юстиції у березні. 

Про це повідомляє сайт “04744.info“.

В Уманській жіночій колонії №129 перебувають ті, хто був засуджений до позбавлення волі вперше. Установа розрахована на 330 осіб. Зараз тут перебуває 116 засуджених жінок.

Жінки, які відбувають покарання в Уманській виправній колонії, проти її закриття. Вони зазначають, що там хороші умови утримання, завжди є можливість подзвонити додому та скористатися Інтернетом.

У колонії жінки працюють на швейній фабриці, що знаходиться на території кримінально-виконавчої установи. Перед цим засуджені проходять тримісячне навчання в училищі, яке також розташоване на території закладу. На виробництві жінки працюють не більше восьми годин, як і передбачено законодавством.

За словами начальника  виправної колонії Анатолія Лапуцького, кримінально-виконавчу установу хочуть закрити через те, що вона заповнена менш ніж на 50%.

– Метою оптимізації є економія державних коштів шляхом зменшення фінансування. Але ми фактично були на самоокупності. Кошти на утримання та додаткові витрати заробляло виробництво при установі. Тобто фактично ми не мали боргів впродовж більш ніж 10 років. Ні боргів з виплати заробітної плати, ні боргів зі сплати податків, ― зазначив Анатолій Лапуцький.

Колонію закриють у липні 2019 року. Засуджені жінки зможуть обрати установи, куди їх переведуть. Серед варіантів ― Тернопільська, Харківська та Кам’янської колонії. Заяви жінок щодо бажаного місця для продовження відбування покарання будуть враховані комісією з розподілу.

Наразі в Уманській виправній колонії працює 170 осіб. Після закриття закладу частину працівників переведуть на інше місце роботи, а частину скоротять.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *