В Умані заплатили за 5 апаратів ШВЛ, доставку очікують за 4 тижні

24 березня Уманська міська лікарня перерахувала 3,8 млн гривень на рахунок київського підприємства ТОВ “Салюте-М” для придбання 5 апаратів штучної вентиляції легенів. Інформація про це наявна на порталі Є-дата. 

Відповідно до договорів, опублікованих у системі “Прозорро”, постачальник має доставити закладу 5 апаратів СWH-3010 вартістю 792 тисячі гривень за штуку. Відповідно до умов договору, доставка здійснюється протягом 40 днів з моменту отримання 100% авансу. В коментарі виданню “18000” в лікарні зазначили, що очікують постачання не раніше 15-го квітня. 

Підприємство ТОВ “Салюте-М” належить Олегу Шморгуну та зареєстроване в Києві. До цього, відповідно до даних системи “Прозорро”, воно уклало більше 30 різних угод на постачання медичного обладнання із закладами по всій Україні загальною вартістю понад 10 млн гривень. 

Підписання угоди відбулося одразу після виявлення в місті першого випадку захворювання на коронавірус. Хворим виявився 39-річний житель одного із сіл району. Вже вчора стало відомо про те, що інфікованою виявилась і його дружина. На разі обоє хворих перебувають саме в Уманській міській лікарні. 

Крім того, лікарня здійснила оплату за кисневі генератори та електрокардіограф. Кошти на це були спрямовані з місцевого бюджету на позачерговій сесії місцевої ради, яка відбулась 24-го березня. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.