В Умані з’явиться перше місто-побратим у Німеччині

Ірина Плетньова на конференції в Берліні

Делегація з Умані має підписати договір про співпрацю з містом Кобленц. Воно стане першим містом-побратимом Умані в Німеччині.

Про це під час Ukraine Recovery Conference в Берліні розповіла “18000 “міська голова Умані Ірина Плетньова.

Угоду з представниками німецького міста мають підписати 14 червня.

– По завершенню конференції (Ukraine Recovery Conference – ред.) я з делегацією з нашого маємо відвідати місто Кобленц, де маємо підписати договір про співпрацю між нашими містами, – розповіла міська голова Умані Ірина Плетньова.

Вона додала, що Умань має низку міст побратимів: шість у Польщі, три в Ізраїлі, а також – у Литві, Естонії, Америці, Франції.

– Це важливо, тому що під час воєнного стану міста-побратими стали першими на допомогу – це прийом людей, надання гуманітарної допомоги. Також щоліта є можливість відправляти невелику кількість дітей у Європу, – пояснила очільниця Умані.

Нагадаємо, на конференцію з відновлення України також потрапив секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

Як писав “18000”, в перший день Ukraine Recovery Conference виступив президент України Володимир Зеленський. Його промову слухала журналістка “18000” Єлєна Щепак.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *