“Вакциновані, найімовірніше, матимуть привілеї під час посилення карантину”, – Лариса Кошова

Уже з осені в Україні прогнозують чергове посилення карантинних обмежень через третю хвилю захворюваності на COVID-19. Ті громадяни та трудові колективи, які вже імунізувалися, можуть мати більше привілеїв на час карантину, відзначила заступниця очільника області Лариса Кошова.

Розглядають таку можливість у Міністерстві охорони здоров’я України. Врегульовуватиме це питання відповідна постанова Кабміну.

– На час посилення карантину в Україні планують використовувати електронний “внутрішній ковідний сертифікат”, який кожен вакцинований зможе згенерувати через застосунок “Дія”, – пояснила Лариса Кошова. – Крім того, розглядається можливість дозволити працювати тим підприємствам, чиї робітники вакцинувалися. Це дозволить зменшити навантаження на економіку, при цьому не ризикуючи здоров’ям громадян.

Посадовиця нагадує, що нині на Черкащині, як і по всій країні, триває 5-ий етап вакцинації. А отже, щепитися можуть усі, без винятку, громадяни старші 18 років.

– Щеплення – дієвий метод захисту від коронавірусу, – наголосила Лариса Кошова. – Приміром, від імунізації освітян залежить, наскільки безпечною школа буде для учнів із 1 вересня і чи відбуватиметься навчання у звичному форматі. Причому зробити щеплення нині легко та швидко для будь-кого. Лише колективний імунітет може зупинити хворобу!

Натепер в області вже отримали щеплення 167 тисяч осіб. Імунізуватися жителі області можуть у 29 центрах вакцинації та 98 пунктах щеплень. Також працюють 25 мобільних бригад. Вакцинують чотирма схваленими ВООЗ вакцинами: CoronaVac, Pfizer, Astra Zeneca та Moderna.

*Іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

2 Коментарі

  1. Это незаконно не давать работать предприятиям где не ваккцинировались , кошова сидеть на нарах будешь

  2. Дивно майже всі вакцинуються
    А в прогнозах знову карантин ,,????
    Як можна знати що люди будуть хворіти
    Знову щось не чисте

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.