Вакциновані – захищені: відомі черкащани розповіли, чому вакцинувалися проти COVID-19


Черкащина серед лідерів із вакцинації населення. Область була першою, де 24 лютого почали робити щеплення проти ковіду. Відомі черкащани у спецпроєкті задля популяризації вакцинальної кампанії розповіли, чому вони обрали такий захист проти COVID-19.

Серед учасників – дизайнерка Олеся Теліженко. Вона продовжує родинну  справу модного дому TELIZHENKO. Каже, до пандемії ковіду створювали нові колекції у студії, а через карантинні обмеження не мали змоги це робити.

– Наш модний дім – справа кількох поколінь, – говорить мисткиня. – Найтяжче було працювати, коли ми не могли збиратися разом у майстерні через пандемію ковіду. Ми з рідними та колегами вакцинувалися, щоб вберегти своє життя та радувати своїх клієнтів новими колекціями.

Цінний час, необхідний для лікування пацієнтів, медики через коронавірусну хворобу витрачають на протиковідні заходи. Їхнє ж покликання – допомагати серцям битися, каже кардіохірург обласного кардіоцентру Олег Журба.

– Подолати пандемію COVID-19 можна лише вакцинацією, – переконаний лікар. – Що більше вакцинованих, то менше шансів у коронавірусної інфекції. Тому я вакцинувався.

Пандемія сплутала всі плани для фотографа Ігоря Єфімова. Адже обмежила можливості, щоб спланувати свій графік.

– До карантину я міг спланувати свій графік на місяць, пів року, рік уперед, – зазначив він. – Але через пандемію зараз не можу цього зробити. Я вакцинувався, щоб повернути собі можливість рухатися, шукати цікаві кадри, класні локації.

Вакцинуймося, аби бути вільними!

*Іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.