Важкі травми 7-річного хлопчика: правоохоронці відкрили дві кримінальні справи

Поліція відкрила два кримінальні провадження за фактом травмування 7-річної дитини у Черкасах.

Про це повідомляє прокуратура області.

Згідно з повідомленням, перше провадження відкрите 25 серпня за статтею 128 (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) КК України.

На сьогодні слідчі з’ясовують обставини, за якими дитина отримала тілесні ушкодження, призначено судово-медичну експертизу.

Слідством встановлені дані, що можуть свідчити про залишення у небезпечному для життя стані та без допомоги травмованого хлопчика, який її потребував та з об’єктивних причин був позбавлений можливості вжити заходів до самозбереження. За цим фактом 27.08.2021 розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 135 (залишення в небезпеці, що спричинило тяжкі наслідки) КК України“, – йдеться у повідомленні.

Крім того, прокуратура ініціює перед службою у справах дітей питання з’ясування стану утримання та умов проживання малолітнього, перевірки повноти виконання його батьками обов’язків щодо виховання та розвитку дитини.

Нагадаємо, вчора, 27 серпня, було повідомлено, що у Черкасах госпіталізували другокласника із тяжкими травмами. Попередньо озвучувалася версія, що його покусали собаки.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.