Зоомагазин Леопольд

Велосипедисти з Черкащини вибороли медалі на чемпіонаті України

велосипедистки

У Києві відбувався чемпіонат України з велоспорту серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат з 8 до 13 серпня. Черкаську область представили 13 спортсменів.

Про це повідомили в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОВА.

Як йдеться в дописі, загалом участь взяли 172 спортсмени з різних областей України. Черкащани вибороли на чемпіонаті бронзові, срібні та золоті медалі:

• команда дівчат, у складі якої Карина Потьомко, Юлія Тичковська, Ганна Позднякова та Єлізавета Лук’янко, стала переможцем у командній гонці-переслідуванні на дистанції три кілометри;
  • у командному спринті Юлія Тичковська, Карина Потьомко та Ганна Позднякова посіли третє місце;
  • команда чоловіків, у складі якої Данило Козоріз, Андрій Підкуйко, Ярослав Кліменок та Максим Титаренко, посіли третє місце у гонці-переслідуванні на дистанції чотири кілометри;
  • у гонці “Медісон” Юлія Тичковська та Карина Потьомко вибороли золото у категорії 52 кіл;
  • у цій же гонці серед юнаків, В’ячеслав Коноплянко та Богдан Потьомко здобули друге місце;
  • Юлія Тичковська виборола срібло у перегонах на вибування;
  • В’ячеслав Коноплянко став бронзовим призером у групових перегонах;
  • Ганна Позднякова стала чотирикратною переможницею у різних категоріях.

велосипедисти

Нагадаємо, що черкащани вибороли перше місце на українському марафоні з велоспорту.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”