Верховна Рада ухвалила закон про хімічну кастрацію педофілів

11 липня нардепи Верховної Ради підтримали законопроект про створення реєстру та хімічну кастрацію педофілів. “За” виступили 247 депутатів.

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Законопроект передбачає особливий порядок застосування заходів медичного характеру, препаратів, які пригнічують статевий потяг, до осіб, які вчинили злочин проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітнього (малолітньої) і страждають розладом сексуальної переваги (педофілією) під час та після відбування покарання.

Також в документі йдеться про створення публічного реєстру осіб,  які були засуджені до позбавлення волі за зґвалтування неповнолітньої чи неповнолітнього, насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо неповнолітньої чи неповнолітнього, статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, розбещення неповнолітніх.

Нагадаємо,  після жорстокого вбивства 11-річної одеситки Дарії Лук’яненко, яку намагався зґвалтувати та вбив її 22-річний сусід, викинувши тіло до вигрібної ями, на сайті Верховної Ради була зареєстрована петиція проти педофілів “Захист дітей від сексуального насильства” або ж “за закон Дарії Лук’яненко”. Петиція швидкими темпами набрала необхідну кількість голосів.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини