Верховний Суд скасував рішення Апеляційного суду у скандальній справі сина черкаського бізнесмена (ВІДЕО)

Верховний суд скасував рішення Апеляційного суду Черкас щодо справи Іллі Новікова, який три роки тому до смерті забив 29-річного кам’янчанина.

Про це розповідають у сюжеті “ВІККА”.

Три роки тому у ніч на Покрову під одним із розважальних закладів Черкас 22-річний майстер змішаних єдиноборств та син місцевого бізнесмена Ілля Новіков до смерті забив 29-річного Сергія Бондаренка. За кілька годин той помер у лікарні.

Феміда першої інстанції присудила обвинуваченому вісім років позбавлення волі. Та в апеляції таке скасували. Іллі Новікову ухвалили умовний термін покарання. Під час засідання батьки забитого відмовилися від участі в розгляді й позовних вимог. Опісля вже прокуратура подала касаційну скаргу.

Верховний суд розглянув справу Новікова. Результати засідання напередодні оприлюднили в єдиному реєстрі судових рішень. Там зазначено, що Апеляційний суд Черкаської області не навів переконливих мотивів скасування вироку структури першої інстанції.

Висновки черкаської Феміди Верховний суд вважає суперечливими. І наголошує: деякі обставини справи лишилися поза увагою Апеляційного суду Черкаської області. Його ухвалу скасовують через істотні порушення вимог кримінального процесуального закону.

Новий розгляд мають призначити в суді апеляційної інстанції. Інформації про прийдешнє засідання нині немає. Постанова ж Верховного суду оскарженню не підлягає.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі
    1 Коментар
    1. Продажні с.ки, тобто судді, таким слід довічне давати.

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *