Весілля у час пандемії. Історія родини Зборовських (ВІДЕОАНОНС)

Своє весілля Дар’я та Діма Зборовські відсвяткували в один із карантинних понеділків липня серед лісу. На свято запросили близько сотні гостей.  І ец в той період, коли більшість пар скасовували, переносили або обходилися лише офіційною реєстрацією.

Весілля зіграли 20 липня 2020 року в день народження Діми. Місце молодята обрали з огляду на обмеження, у цілях безпеки та безперечно – атмосфери.

– Насправді планувати було важко. Ми визначалися довго з місцем, не знали, де краще відсвяткувати. Плюс ці всі обмеження, що з’являлися потім у процесі. Скільки людей можна було покликати? Скільки не можна, аби перебували одночасно в закритому приміщенні? Що з цим робити? – пригадує, що ускладнювало планування, Дар’я. – Ми навіть радилися зі знайомими юристами. На відкритому повітрі, де площа дозволяє зібрати таку кількість людей, не було обмеження. Тому домовилися, що повністю заселяємо весь комплекс і більше нікого, окрім нас та запрошених, там не буде.

Через карантин не всі гості змогли приїхати на весілля Діми й Даші. Це близько 15 друзів та рідних, як зі Швеції та Росії, так і зі Львова, Харкова, Чернігова, Києва.

Детальніше про весільні лайфхаки від молодят у період пандемії читайте вже незабаром на 18000.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.