Вибори після завершення війни: нардепи підписали документ

Меморандум про вибори

Політичні сили Верховної Ради України підписали меморандум про проведення виборів після завершення воєнних дій у країні.

Про це повідомили на сайті парламенту.

Документ став результатом зустрічі у форматі “Діалогів Жана Моне” 10-12 листопада за присутності голів і делегованих представників депутатських фракцій і груп Верховної Ради України дев’ятого скликання. Це була друга особиста зустріч після початку повномасштабної військової агресії з боку російської федерації.

В оприлюднених висновках за результатами події йдеться:

“Ми також дійшли згоди, шо майбутні вільні та чесні національні вибори
(парламентські, президентські) проводяться після завершення війни та
завершення дії воєнного стану із часом, достатнім для підготовки
проведення виборів (не менше б місяців після закінчення воєнного
стану) на основі діючого Виборчого кодексу, зі збереженням за основу виборчих систем національних і місцевих виборів, повернувши норми, які забезпечують змагальність кандидатів у межах одного партійного списку”.

Під документом підписалися:

Нагадаємо, нещодавно “18000” спілкувався з головою бюджетного комітету Верховної Ради України Роксоланою Підласою про роль місцевого бюджету під час війни, про головний кошторис держави на 2024-й рік, про міжнародну допомогу і про вибори.

Стань Миколайчиком для воїна! Долучайся до мегазбору “18000” і Хамази та збирай з нами 3 мільйони на подарунки захисникам. Відправляй свій важливий донат на банку.

коментарі
1 Коментар
  1. Это незаконно
    Так они могут и 20 год продлять военное положение им выгодно

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *