“Від початку війни повноваження поліції збільшились на 80%”, – Клименко

поліція

Повноваження Національної поліції збільшились на 80% із початку російсько-української війни.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

За його словами, у 2014-2015 роках, коли стартувала реформа Національної поліції України, набрати 16 тисяч осіб до патрульної поліції було проблематично. Але згодом патрульна поліція почала активно впроваджувати зміни.Тоді ліквідували, за словами Міністра, один із найкорумпованіших підрозділів міліції – Державну автомобільну інспекцію.

“Ми залишили її поза межами системи. Тоді ми ризикували. Упродовж майже двох років систему трусило, адже ми набрали людей абсолютно чужих для неї. Тоді йшлося про набір нових поліцейських та навчання їх за новими методиками. Сьогодні вони здійснюють евакуацію людей разом з іншими підрозділами. Патрульна поліція супроводжувала автомобілі з продуктами харчування на початку повномасштабного вторгнення та чергувала в населених пунктах, аби запобігти мародерству. Також патрульні безпосередньо воюють штурмовиками разом з підрозділами КОРД та “Лють””, – зазначив очільник МВС.

Нині у складі Національної поліції України 100 тисяч осіб. Станом на сьогодні поліція має достатньо повноважень, аби утримувати порядок у державі.

“Із початку війни наші повноваження збільшились на 80%. Нам потрібно допомагати відповідним службам, які документують воєнні злочини, проводити стабілізаційні заходи та працювати з людьми. Хоча це не функції поліції, які прописані у Законі”, – розповів міністр.

Реформа поліції триває. Кожен кандидат на посаду керівника, заступника, керівника департаменту поліції чи регіональних підрозділів проходитиме посилену перевірку. Зараз розробляють нову рамку перевірок.

“На це потрібно ще трохи часу. Ми проводимо відповідну роботу з нашими міжнародними партнерами. Запросили консультативну допомогу і працюємо над цим”, – зазначив Ігор Клименко.

Також, за словами Клименка, МВС реформує сервісні центри: максимальна цифровізація послуг і скорочення бюрократії. Це також значно мінімізує корупційну складову.

Читайте також: Черкаський сервісний центр МВС об’єднали з двома іншими.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Найкопумпированая это сейчас полиция. А ДАИ И МИЛИЦИЯ были за людей помогали им а сейчас тупо взятки берут с людей полицаи

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *