Від сьогодні в Каневі зупиняє роботу сфера послуг. Школи під питанням

У зв’язку із перебуванням у “червоній” карантинній зоні від сьогодні в Каневі призупиняється робота закладів торгівлі побутовими товарами та сфери обслуговування. 

Про це повідомляють на сторінці Канівської міської ради.

Із 14 вересня в місті тимчасово – до покращення епідеміологічної ситуації – зупинили роботу заклади громадського харчування, спортивні клуби та тренажерні зали, призупинено рух громадського транспорту, а школи перейшли на дистанційне навчання.

Крім цього, законодавством передбачені й інші обмежувальні заходи для територій, що перебувають у “червоній” зоні. Зокрема, призупинення роботи закладів торгівлі побутовими товарами та сфери обслуговування: перукарень, салонів краси, масажних кабінетів, ательє, майстерень тощо. Їхня робота в Каневі призупиняється від сьогодні – 21 вересня. Відповідне рішення було ухвалене в ході позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету Канівської міської ради 18 вересня.

Водночас, члени комісії обговорили зміни до постанови “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, відповідно до яких на територіях “червоної” карантинної зони буде можливість відновити роботу шкіл, дитсадків, закладів торгівлі і запустити рух міського громадського транспорту. Таке рішення ухвалюватиметься спільно регіональною та державною комісією ТЕБ та НС. Нині міська влада очікує публікацію офіційного документу зі змінами.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.