Від страйку перевізників до вінчання – два місяці, – як транспортний колапс поєднав двох черкащан 

Листопад минулого року запам’ятався черкащанам страйком перевізників. Попри нарікання містян, складнощі із пересуванням Черкасами та ще низкою негараздів, яким ми завдячували приватникам, цей колапс призвів до одруження.

Вирішальну роль цей скандальний тиждень зіграв у житті черкащанки Аліни Гриценко. Саме в той період дівчина познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком.

Як страйк перевізників, чати у соцмережах призвели до одруження вона розповіла для “18000”.

– Можливо, люди на мене будуть злитися, але я вдячна нашим міським перевізникам. Так трапилося, що через їхній страйк я познайомилась зі своїм чоловіком, – розповідає нині Аліна Гриценко.

Вона пригадує той день, коли у Черкасах одночасно припинили їздити маршрутки. На роботу та у справах доводилося ходити пішки. Рятівною соломинкою тоді стали чати у соціальних мережах, де люди пропонували підвезти один одного.

– Містяни згуртувалися і писали в чаті, що можуть підвозити тих, кому немає чим добиратися на роботу чи додому. Я теж користувалась чатом: зазначала звідки та куди мені їхати і власники авто, яким було по дорозі, зголошувалися підвезти, – розповідає Аліна. – Я дізналась, що хлопець, який створив ці чати у “Фейсбуці” та “Вайбері” у той час мешкав закордоном, хоча сам черкащанин, який постійно цікавився життям міста. Коли прочитав про страйк перевізників, відразу придумав, як можна хоча б частково врегулювати ситуацію. Буквально за день-два до чату додалося понад п’ять тисяч людей.

Віталій – так звали того чоловіка, який знайшов спосіб допомогти черкащанам, поки громадський транспорт не повернеться на вулиці міста. До речі, у чаті була умова: підвозити людей лише безкоштовно.

– Я постійно користувалась чатом, писала слова вдячності. Згодом адміністратор чату запропонував подякувати водіям, які часто підвозити містян, влаштувавши для них спільний відпочинок. Я зголосилась скоординувати цю зустріч. І щоб продумати час і день цього відпочинку почала переписуватися із адміністратором чату. І лише тоді довідалась, що його звати Віталій і що він перебуває в іншій країні, – пригадує дівчина. – Я безмежно була йому вдячна за небайдужість і за те, що перебуваючи далеко від дому, він хвилювався за Черкаси. Віталій справді зробив важливу справу. Хоча він і досі скромно говорить, що такий чат міг організувати будь-хто.

А після Нового року Аліна отримала особисте повідомлення від Віталія, він писав, що приїздить  до Черкас і хоче запросити її на зустрічі.

-Я – дівчина непроста і відразу вирішила, що визначу своє ставлення до Віталія за перші дві хвилини зустрічі: якщо він мені сподобається – продовжу спілкування з ним, якщо ні – відразу розвернуся і піду. Інтуїція спрацювала на відмінно – з першої хвилини  відчула, що це моя людина, хоча перед тим, ми тільки кілька раз спілкувались в соціальних мережах. Напевно, це була доля, – пригадує Аліна.

Не пройшло й місяця від першої зустрічі, як Аліна та Віталій пішли до церкви на вінчання, зробивши перед тим спільне татуювання. Закохані переконані – не варто відкладати важливі речі, якщо обоє відчувають, що разом вони єдине ціле.

Тепер у молодій родині мало не щодня жартують, що їх поєднав страйк маршрутників. Кажуть, що якби не перевізники, то навряд чи їхнє життя зазнало аж таких кардинальних змін.

По темі

  коментарі
  35 Коментарів
  1. Щастливая женщина знакомясь с прекрасным мужчиной и планируя с ним отдых,вы интересовались есть ли у него семья.А в особенности это нужно иметь много ума повенчаться с ним если он даже не разведён.Если вы хотели благословения то вы круто согрешили.Желаю вам счастья, но не забывайте никогда что в жизни действует закона бумеранга.

   1. Я гадаю, це їхня особиста справа. Бог їм суддя. Бажаю довгого подружнього життя!

   2. А что, у героя действительно есть семья? И вот так он взял на эмоциях и повенчался, а теперь и женился?

    1. Знаю его лично. Никакой свадьбы не было. Супруга ещё “та” штучка, хоть и красивая достаточно. Как терпел ее ,при его характере?…. Видно, допекла,раз решил уйти из семьи.
     Да, и поливать ядом, неблагодарное дело, Светлана. Точно, вернется бумерангом.

     1. А ви жили з його жінкою?? Що стверджуєте яка вона???

      1. Это уже не вашего ума дело)))) у нее и спросите)))))

      2. Оууууу)),то це ж одна з тих”штучок” , як хтось писав😂що ж сама колишня ні слова не напише ? Мабуть тільки те й робе , що довбе подружок на написання зарази різної ))), що тут не понятно😂 . Може таким чином колишня боїться що вилізе на люди , що насправді бувша ” зразкова родина ” була лише картинкою для людей) , того й щоб не зломати ” щасливе подружнє минуле ” , колишня не гонить на того бувшого чоловіка , а знайшла жертву )) і все спихає на якусь дівчинку !))) Тут все і так зрозуміло…Низькувато….Низькувато , плінтус вище знаходиться ☝️ Я юрист , і таких же самісіньких ситуацій бачила за життя ….ох як багато габачила , знайду сама всі ваші коментарі ,почну шукати ту дівчину , і розкажу їй куди треба звертатись в таких ситуаціях , особисто зроблю всі скріни , з усіх статей і особисто допоможу з написанням відповідних скарг і заяв декуди) , накожну особу , і принципово не візьму кошти за свої послуги , коменти всіх до одной сфотографую , кожну особу , не вперше боротися з втручанням в особисте життя ” лівих ” людей .

    2. Ні, видно що загуляв дядько )) а воно по заграніцам без баб скучно дядьку, то ж першу ліпшу і того…

   3. Интересно, о каком отдыхе идет речь? Бред неудовлетворенной бывшей, скорее всего.

    1. В тебе є шанс 😂 спробуй ти, раз ваділа не змог 😂😂

   4. Свєто, вам тре’ підучити трохи української, та правопису. Уявляю, що в голові робиться, якщо ви таке на люди можете винести. Не судіть та несудимі будете, слідкуйте за власним добробутом, моя вам порада.

  2. Злая женщина Светлана,Вы говорите это от зависти или как его бывшая?!!! В любом случае не суньте свой нос куда Вас не просят!!!Люди нашли свое счастье.И завидуйте молча!!!

   1. Я радію за них…щиро радію!!!
    Цілий день читаю коментаріїї по всім сайтам так як на лікарняному і є час..Скажу особисту думку ,гадості пишуть як сказав Станіслав-парочка одних і тих же “штучок”!Це видно не озброєним оком або сама вже колишня,або по її наводці!Як би там не було б на справді,це так низько з ЇЇ сторони,і позорище ЇЙ ,як ЖІНЦІ І МАТЕРІ так робити , вона сама ж себе виставила на посміх і показала такими вчинками свою низькопородість і хто після такого з чоловіків захоче з такою “штучкою” поєднувати своє життя…Який приклад вона подає своїм вчинком своїм дітям???Від хороших жінок,чоловіки не йдуть!Нормальні люди розходяться нормально, адже в них спільні діти ,яких треба ставити на ноги ! Як і на яку допомогу після такої низоти крім аліментів вона хоче розраховувати? Хоча знайома розповідала , що цей мужчина все на світі залишив їй ,як порядний …Позор таким ЕКС дружинам ! І розуму ,розуму , розуму!

    1. То в них ще й дитина є ??

    2. Не кажи гоп, доки не перескочиш
     Ще й коментує щось.
     Сама видно така ж швидка, що на першу ліпшу пальму скоче.
     Вже мабуть так хочеться на Польщу виїхать, що до першого ліпшого воділи залізла в кабіну ))))
     Ми тільки раді.Сміємося та вітаємо
     Чим більше таких виїде з України, тим чистішою буде Батьківщина.
     А ****ам все повертається

     1. Марфа,чи як ви там себе називаєте , і дурень розуміє,що ви і є та бивша, мозги позите в когось ,що ви пишете, оці ж всі земля пухом і виплюхне , по любому збудеться на ваших же дітях!Хвора ви….

     2. І вміють же люди заздрити. Повилазили клімаксичні кури і кудахтають від заздрості. Бажаю щоб ваші побажання та вам і повернулися

    3. А ти в курсі дел ?? 😆😆хто кого й кому залишив )) от дуринда.Стає зразу ясно, шо це ти цього водітеля й підцепила
     Не позорься, мій тобі совет

  3. Ой, яка цікава, та однобока статейка. Герой цього роману останній рік по закордонам їздив водієм. Жінці автомобіля купив а доньку вчитися пристроїв після школи. Загалом нічого цікавого і життя як у всіх, хто ділить кохання на 2 країни. Люди казали, що дружину його бачили у компанії одного й того самого мужчини а чи то правда чи ні..
   Але те що він обвінчався на молодшій за нього дівці, маючи ще законні відносини із дружиною, то факт. Так що чужа сім’я то дикий ліс. Але подібні статті виглядають дуже кумедно, якщо хоч трохи знаєш про кого мова.

   1. От так і буває.
    Відпусти кобеля на заробітки то він собі знайде хв***

  4. Ха-ха )))дядьку на хвоста впала, як довідалася що по заробіткам мотається. )))))
   Молодець, шустра 😂😂
   Оце радостей, таке викладать сюди
   Завів вже когось, то тихо роби свою справу.Чого ще виставляти це ??(((( бридота

   1. Значить, по вашому, завести собі когось і по тихому, “того”, це норм, а виставляти , то це бридота? Клас! Отак і живете, Марфо на два, може й три фронти однією сракою. З вами все зрозуміло))))

    1. То це ти і є той мужик ??
     мабуть краще, чим та шо була ? На ту предмдущу хоть шось оставив ? Черкни адресок, подивимся на твою жінку бившу.На чай заскочити хочу )

     1. Приходь дам особисто, любітель чаю

      1. Ти свій вже відсьорбав 😂😂
       Гуляй хлопчик, тепер ми самі розберемося в кого і шо ми пить будемо і чи тільки пить 😅🖒

  5. Не знаю этого парня, но знаю эту ….. Может в меня полетят камни, но с разрешения жены ее бывшего любовника пролью свет на эту особь, которая спала год с чужим мужем ( сохранение + тяжелые роды жены) дали ему повод связаться с ней. То же мне к***л еще тот. Но все было бы может по тихому, если бы она не начала сбрасывать скриншоты их отношений в подробностях. Моя подруга, а вернее грудничок остался без молока и со слезами мамы.
   Эта б**…ка видители рассердилась, что он ей не оплатил лечении в неврологической клиники в Киеве. И это было всего лишь в конце сентября. Так, что поступок ее нового спутника хороший, но такие как она …..
   Просто пишу и думаю у кого то после ее поступков травма, а здесь героиня.

  6. Оживленные комменты. Ну скажем завидовать здесь нечему, посколько отзывы с разных аккаунтов и я не верю, что все они лживые. Дыма без огня не бывает.

   […]

   1. Вітаю! Редакцією було зафіксовано публікування з однієї IP-адреси низки коментарів, що так чи інакше дискридитують героїню публікації. Оскільки всі вони мають приблизно однаковий зміст, надалі коментарі з цієї IP-адреси публікуватися не будуть. Дякую за розуміння!

    З повагою, редактор сайту “18000” Єлєна Щепак.

  7. Оце тобі 😂😂повеселили

  8. Ну моя історія повторилася точно по сценарію, який написала Еля. Один в один. Скріншоти в сім’ю, потреба в грошах, мужик должен і тд. Стережіться цієї особи.

  9. Я прошу вас видалити цю статтю, так як я був категорично проти цієї статті в такому виді, як вона була подана.

   1. Для чого прибирати статтю, так ми хоч знатимемо хто і що в місті нового ))Хто, з ким, коли і для чого )))

  10. Оо, насилу шо ця Аліна /яку я до речі знаю добре/ когось вичепила ))) Бо решта її спроб /не самих кращих в її житті/ , а це і те, що було вищесказаних відгуках, не увінчувалась успіхом.Хоч і влазила вона в чужі сім”ї, безсовісно, та своєю легкою поведінкою змусила розійтися не одну сім”ю

  11. Ох и здесь алинка засветилась, ну дает….
   Она падкая на деньги, но внешность не та, чтоб зацепить ” джекпот”, а семьи не разбивает, потому что скорей всего на таких как она жен не меняют. А главний герой через два месяца вернулся к жене и даже счастлив . Так что спорний вопрос кто кого использует 🤣

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *