Відбірна деревина, що довго слугує: у Черкасах виробляють меблі з безпечних природних матеріалів (ФОТО)

Магазин меблів “Green  Line”

Якісні меблі з екологічно чистої деревини першого класу за ціною виробника. Такий асортимент доступний черкащанам у магазинах фабрики “Green  Line”. 

Компанія представлена на ринку регіону вже 11 років, протягом яких орієнтується на органічність та натуральність. Зокрема, виготовлення меблів відбувається з максимальним використанням натуральних матеріалів: відбірної деревини, негорючого клею. Усе – аби не нашкодити здоров’ю покупця. 

– Ми намагаємося донести людям, що екологічно чисті матеріали – це не обов’язково дорого, – наголошує директор фабрики Віталій Муранов. – Для своїх виробів використовуємо перший сорт деревини, яка приходить до нас уже сухою. Дошки сушаться в спеціальних камерах, а не на відкритому повітрі, завдяки чому можемо бути впевнені, що деревина не матиме шкідників, а вироби з неї будуть міцними. 

Крім цього, у “Green  Line” переконані: потрібно не лише брати ресурси у природи, а й відновлювати їх. Тож цьогоріч фахівці фабрики планують долучитися й до висадки лісу. 

Ще один принцип роботи компанії: підтримувати місцевих виробників. Для цього і деревину, і клей “Green  Line” купує безпосередньо на Черкащині. 

– У своїх меблях ми використовуємо дуже мало клею. Водночас клей, який присутній у них, є екологічно чистим і це підтверджують відповідні сертифікати, – ділиться Віталій Муранов. –  Це негорючий клей, який відрізняється від дешевих аналогів тим, що немає різкого запаху. Його ми купуємо в черкаського підприємства, хоч й існують дешевші аналоги за кордоном. 

У компанії додають: повномасштабна війна лише на незначний термін зупинила основну діяльність фабрики. Проте навіть у цей час її фахівці працювали – безкоштовно виготовляли розгрузки для військових. Натомість зараз діяльність компанії повністю відновлена. 

Нині в асортименті магазинів “Green  Line” представлені як м’які, так і корпусні меблі, а також інші меблі для кухні, вітальні чи спальні. Крім цього, наявні в магазині й ортопедичні матраци колекції “Organic”. До кожного виробу йде окрема гарантія, термін якої може варіюватися від 1 до 15 років, та сертифікати якості. 

Ознайомитись із повним асортиментом магазинів “Green  Line” можна ТУТ

Магазин меблів “Green  Line”

Адреси магазинів: 

м. Черкаси, бульвар Шевченка, 239

(096) 843-36-27

м. Черкаси, бульвар Шевченка, 289

(068) 742-25-35

м. Черкаси, вул. Смілянська, 53   

(093) 526-22-76

Сторінка магазину в інстаграм – ТУТ

*Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Реклама магазину на сайті, це не прийнято в такий час

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.