Зоомагазин Леопольд

“Відновлення справедливості”, – екс-голова облради через суд хоче поновити депутатський мандат

Екс-голова облради та колишній голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець через суд вимагає визнати протиправним та скасувати рішення обласної ради про складання його мандату.

Відповідний позов він подав до Черкаського окружного адміністративного суду.

У коментарі 18000 Вельбівець пояснив це бажанням “відновити справедливість”.

– Мене всупереч моєї позиції депутати позбавили повноважень. Якщо подається заява, я маю право відкликати її. Тоді обставини змінилися буквально за день до сесії, і я хотів відкликати заяву. Я сказав про це перед сесією. Але депутатам не сподобався текст моєї заяви. У депутатів уже було бачення і бажання позбавити мене повноважень. Питання не те, що не зняли, а поставили на голосування. Голосів не набрали. Потім з другої спроби в порушення регламенту вдалося набрати ці голоси і ухвалити рішення, – сказав Вельбівець.

Після цього він звернувся до суду.

– Для мене це стало першою мотивацією для відновлення справедливості, – сказав він.

За словами Вельбівця, на сьогодні розгляд справи триває. Суд ухвалив забезпечення позову і зупинив рішення обласної ради. А отже, сьогодні він зможе взяти участь у засіданні.

Нагадаємо, обласна рада 2 грудня проголосувала за складання мандата Олександра Вельбівця. Голосили набрали з другої спроби. Вельбівець знімав це питання з розгляду.

До цього він озвучував своє бажання покинути стіни Черкаської обласної ради. Депутат зазначив, що не може публічно перерахувати всі причини, чому він ухвалив рішення полишити депутатство. Водночас сказав, що нині проходить військову службу.

Підписуйтеся на новини “18000” у вайбері. Нас уже більше 5900!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *