Відома програма Черкаського книжкового фестивалю

Організатори Черкаського книжкового фестивалю презентували триденну програму події.

Вони зазначають, що на #chebookfest з’їдуться найбільші та найпопулярніші видавництва, відомі письменники, лідери думок та творчі особистості. Презентації книг, автограф-сесії, етностімпанквечірка, перформанси та спортивні змагання також будуть на фестивалі.

Над підготовкою до події організатори працювали більше, ніж пів року.

— До Черкаського книжкового фестивалю залишилися лічені дні. І ось ми можемо показати програму заходів. Під час її створення ми орієнтувалися на смаки черкаської аудиторії. Але запросили тих, хто створює найновіше та найактуальніше в українській літературі, — говорить організаторка #chebookfest, Людмила Фіть. — Цьогорічна тема фестивалю «Можна все навпаки», тому наша програма й відповідає цьому лозунгу. Ми готуємо крутяцьку етностімпанквечірку. У нас будуть феміністичні події, спортивні змагання між письменниками та професійними баскетболістами, дискусії про політиків-інтелектуалів.

Ознайомитись із програмою можна ТУТ.

Додамо, вхід на усі заходи вільний. Черкаський книжковий фестиваль триватиме 1-3 жовтня у Черкаській обласній філармонії. Анонси можна переглядати на сторінках Черкаського книжкового фестивалю у соціальних мережах фейсбук та інстаграм, а також на офіційному сайті.

Проєкт реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму України.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.