Відомий черкаський гонщик поїде на Чемпіонат з ралі “Столиця”

Представити Черкаси на Чемпіонаті з ралі, що вже цими вихідними стартує у Києві, збирається черкаський гонщик Андрій Яроменко. За тиждень до змагань він протестував свій автомобіль на готовність до змагань.  Підготовче тренування Андрій Яроменко провів у Дніпрі.

Саме там налаштовують до Чемпіонату його автомобіль. Спортсмен каже, що цьогоріч звернувся до команди механіків, які спеціалізуються саме на підготовці спортивних машин. На їхньому рахунку – технічний супровід автомобілів, які здобувають призові місця в автоспорті.

– З цією командою механіків, я працюю вперше. Але вони справжні професіонали, – зазначає Андрій Яроменко. – Під час тренування ми разом з ними тестували автомобіль, визначали, що ще варто покращити. До того ж у ралі я буду їхати із новим штурманом, тож під час тренування ми пробували спрацюватися, бо ж на справжніх заїздах маємо бути єдиною командою.

Стратує Чемпіонат з ралі вже цієї суботи. Перегони, які мають назву ралі «Столиця», триватимуть упродовж двох днів. Відкриття пройде в Києві, а основні змагальні ділянки будуть прокладені в Житомирській області.

Додамо, що цього року окрім Чемпіонату з ралі, черкаська команда планує представляти місто і на Чемпіонаті з автокросу.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    1 Коментар

    1. друзі коли гонки або раллі будуть в Черкасах?

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.