Стало відомо, скільки реально коштів Черкаси спрямували на оборону країни

Скільки грошей влада Черкас спрямувала на ЗСУ, скільки грошей Черкаси спрямували на оборону, гроші на ЗСУПротягом 2023 року з бюджету Черкас на потреби оборони було спрямовано близько 400 мільйонів гривень, це 14 % від загальної суми видатків. Торік міська рада спрямувала 253 мільйони (7 % від видатків).

Про це під час інтерв’ю виданню 18000 розповіла народна депутатка, голова бюджетного комітету Верховної Ради Роксолана Підласа.

Також вона надала виданню більш детальну інформацію. Згідно з нею у 2023 році (станом на 15 вересня) з бюджетів усіх громад Черкаської області на заходи з безпеки та оборони спрямовано 987,4 млн грн.

При цьому з бюджету Черкаської міської територіальної громади на заходи з безпеки та оборони передано найбільшу за обсягом суму 395,8 млн грн.

Кошти, виділені Черкасами на потреби оборони, склали 13,9 % від загальної суми видатків і 69 % від суми надходжень військового ПДФО.

Кошти спрямували на:

 • Міністерства внутрішніх справ (Нацгвардія, Нацполіція, ДСНС, Держприкордонслужба) – 111,8 млн грн;
 • Матеріально-технічне забезпечення у вигляді субвенції до державного бюджету для Міноборони (військові частини) – 77,8 млн грн;
 • виконання окремих робіт для військових частин – 37,6 млн грн;
 • укриття – 25,7 млн грн;
 • окрема субвенція державному бюджету – 21 млн грн;
 • Служби безпеки – 5,9 млн грн;
 • інші видатки, включаючи підтримку населення – 116 млн грн.

Водночас у 2022 році з бюджету Черкас на заходи з безпеки та оборони було спрямовано 253,4 млн грн. Це близько 7 % від суми видатків бюджету.

Зазначимо, що міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та його пресслужба публічно артикулюють, що з бюджету Черкас на підсилення обороноздатності загалом спрямовано близько мільярда гривень.

Білборд у Черкасах

Як писав 18000, цьогоріч у Черкасах закупили дорожніх робіт і послуг на майже півмільярда гривень.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

По темі

  коментарі
  1 Коментар
  1. Лучше бы людям на коммунальных предприятиях зарплаты подняли чем на ветер выбросили половину себе в карман

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *