Відсутні докази: Комітет етики та чеcної гри ФБУ розглянув справу Кобця

Олександра Кобця, якого підозрювали в маніпулюванні результатами гри “Черкаських Мавп” через ставки, не можна вважати винним через брак доказів. Таке рішення ухвалили експерти Комітету етики та чесної гри ФБУ.

Про це інформують на сайті Федерації баскетболу України.

У листопаді на адресу ФБУ надійшов лист-звернення від “Черкаських Мавп” щодо ситуації з екс-гравцем клубу Олександром Кобцем. Баскетбольний клуб заявив, що гравець робив ставки на тоталізаторі та маніпулював результатами матчів, через що “Мавпи” розірвали із ним контракт.

У грудні експертна робочая група, створена Федарацією баскетболу України для виявлення усіх обставин пов’язаних з можливим маніпулюванням результатами ігор, передала всі зібрані матеріали по справі Кобця до Комітету етики та чесної гри ФБУ.

Днями відбулося засідання Комітету, на якому розглянули справу Кобця. Його члени постановили, що через відсутність доказової бази, назвати Олександра Кобця винним у тому, що він впливав на результати ігр, не можна.

Водночас, деякі дії гравця під час матчів за Черкаські Мавпи визнані підозрілими. У зв’язку з цим надалі всі матчі за участі Олександра Кобця будуть проходити під  контролем Комітету етики та чесної гри ФБУ.

Також Комітет звернувся до Федерації баскетболу України з пропозицією внести доповнення у правила проведення чемпіонату України, відповідно до яких представники команд (окрім офіційного делегату матчу) не мають права користуватися гаджетами під час гри.

Нагадаємо, у листопаді “Черкаські Мавпи” повідомили, що розривають контракт із одним із своїх лідерів Олександро Кобцем. Це пояснили тим, що він робив ставки на тоталізаторі і маніпулював результатами команди.

За інформацією “18000”, зокрема мова йшла про ігри з “Миколаєвим” та “Будівельником”.

Сам гравець все це назвав неправдою. Опісля він встиг засвітитися в складі Одеси у Вищій лізі, а у січні підписав контракт з баскетбольним клубом “Будівельник”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.