Віктор Євпак

Відтепер до армії призиватимуть юнаків віком від 18 років

У 2020 році на строкову військову службу призиватимуть чоловіків віком від 18 до 27 років. Раніше ж призову підлягали  особи віком від 20 років. 

Відповідний Указ з’явився на сайті Президента України сьогодні.

Як повідомив у коментарі виданню “18000” заступник обласного військового комісара Олег Захаренко, призовний вік повернувся на законодавчий рівень.

– На Черкащині призов відбуватиметься, як це написано в указі Президента. План буде тоді, коли Кабінет Міністрів визначить кількість призовників і видасть відповідне розпорядження, – говорить Захаренко. – Якогось такого ажіотажу, нічого “екстраординарного” в указі президента немає. Ці укази видають всі президенти України. У певний час в 2015 році президент Порошенко з якихось причин видав Указ, що призов має відбуватися з 20 років. Але в чинному законодавстві чітко сказано: з 18 років призов на військову службу.

У 10-денний термін з моменту набрання чинності Указу особи призивного віку з 18 до 27 ріку повинні з’явитися до військового комісаріату з метою проходження медичної комісії та визначення ступеня придатності до строкової служби.

Згідно із документом, на строкову військову службу призиватимуть придатних за станом здоров’я чоловіків, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Традиційно, призов матиме дві хвилі: весняну та літню. Термінами весняного призову встановлено квітень – червень 2020 року, а зимового – жовтень – грудень 2020 року.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.