Зоомагазин Леопольд

Відверті розмови з черкаськими бійцями. На сайті “18000” стартує новий аудіопроєкт

Черкаське інтернет-видання “18000” розпочинає новий проєкт аудіоподкастів “Тру сторі. Війна”.

У його межах журналістка видання Ірина Малюкова спілкується із черкаськими бійцями про їхні переживання, побут та розмови з рідними про війну.

– Більшість моїх знайомих зараз у ЗСУ. У розмовах відчуваю, що у них запит розповідати комусь про побачене і пережите. Водночас – бажання не розповідати рідним про жорстокість війни чи власні переживання. Повідомлення з фронту – це зазвичай кілька речень, а то й слів. Дуже хотілося, аби між людьми був якийсь місток комунікації чи хоча б мінімального пояснення, чому ці бесіди саме такі. Нас ніхто не готував до війни, але нам усім у ній жити: і фронту, і тилу. І нам усім приживатися після нашої перемоги. Не хочеться, аби це відбувалося з нуля чи через стіну, – розповідає про створення проєкту його авторка Ірина Малюкова.

За словами Ірини,  героями перших її епізодів стануть бійці, з якими вона вже спілкувалася раніше.

– Мабуть, щоразу вражає, як вони зросли над собою. Якщо виривати їхні фрази з контексту і підписувати “Аристотель” чи “Конфуцій”, то в соцмережах і не побачать каверзи, – додає журналістка “18000”.

Перший подкаст можна буде послухати уже сьогодні, 30 листопада. Він буде доступний на платформах SOUNDCLOUD, APPLE PODCASTS, GOOGLE PODCASTS і SPOTIFY.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *