Відвезли до лікарні й втекли: батьки збитого в Черкасах юнака розшукують свідків ДТП

У Черкасах родина розшукує свідків ДТП, у якій збили 17-річного хлопця. Аварія сталася 17 січня близько 16:55 на перехресті вулиць Гоголя та Різдвяної.

Про це в коментарі “18000” розповіла мама потерпілого юнака Юлія.

За її словами, автомобіль збив сина на перехресті, а після аварії чоловіки, які перебували в транспортному засобі, відвезли хлопця до Третьої міської лікарні.

– Він (син, – ред.) пам’ятає, що це був великогабаритний автомобіль, імовірно, “джип”. Також пам’ятає, що його поклали в шкіряний салон двоє кремезних чоловіків, які розмовляли з ним усю дорогу, – говорить Юлія. – Вже о 17:11 до мого чоловіка зателефонували з лікарні. Працівники розблокували телефон сина його пальцем та повідомили про аварію.

Жінка додає: чоловіків бачила медична сестра, яка прийняла дитину з їхніх рук, однак опісля того, як їх попросили назватися та залишити координати, вони втекли.

Головний лікар Третьої міської лікарні Олександр Федорук у коментарі нашому виданню розповів, що до нього вже звернулися поліцейські із офіційним листом для отримання відео з камер спостереження.

– Правоохоронці поки не дають ніяких коментарів, – зазначає Юлія.

Нині стан потерпілого юнака середньої важкості. У нього перелом руки, зламаний ніс, три зламаних зуби, щелепа та струс мозку.

Усіх, хто міг стати свідком аварії, чи бачив вказаних чоловіків на місці ДТП або ж лікарні, просять телефонувати на номер телефону 0933384517 (мама потерпілого).

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.