Вишка розбрату: в ОТГ під Черкасами розгорівся конфлікт між владою і людьми

Одні кричать “Поставте”, а інші – “Приберіть!”. Між жителями та представниками Степанківської ОТГ розгорівся конфлікт, пов’язаний зі встановленням додаткової станції стільникового зв’язку компанії “Vodafone”.

Сесія депутатів Степанківської ОТГ ухвалила рішення про надання дозволу на розміщення антени.

Жителі села, дізнавшись про наміри влади, вирішили відстоювати свої права і почали збирати підписи та готувати звернення для того, щоб станція була за межами населеного пункту.

У селі навіть розвішали “антистільникові” оголошення

Днями жителі села Хацьки зібралися біля приватного підприємства, яке межує з їхнім населеним пунктом. Там мешканці висловили всі свої притензії  та побоювання на рахунок мобільної вежі.

Зі слів пенсіонера Миколи Шпака, за межами їхнього села є дві вежі мобільного зв’язку й немає потреби встановлювати ще одну. Чоловік хвилюється, що антена може негативно впливати на здоров’я людей.

Нині селяни зібрали 300 підписів проти встановлення антени стільникового зв’язку в населеному пункті.

За словами голови ОТГ Ігоря Чекаленка, депутати підтримали рішення на встановлення антени,  бо в населеному пункті є проблеми зі зв’язком.

– Незручно противникам стільникового зв’язку звертати увагу на те, що значно більшої шкоди завдає мобільний телефон, який прикладається до вуха, не говорячи вже про мікрохвильові печі та інші електроприлади. Насамкінець, зазначу, що встановлення нової базової станції може поліпшити якість стільникового зв’язку та зменшить шкідливий вплив смартфонів, а конкуренція серед операторів приведе до зниження ціни послуг. То чи варто йти наперекір прогресу та здоровому глузду, – констатує голова ОТГ Ігор Чекаленко. 

По темі

  коментарі
  3 Коментарі
  1. Бабосики всемогутні можуть все. На хрена так до хрена бабла? Жрать вночі чи шо?

  2. Пускай вообще без связи посидят мнение быстро поменяется 😉

  3. За межами села!!!А в селі вишка не потрібна.Люди не проти вишки за межами села.А за межами не хоче оператор.

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *