Війна затягнеться до кінця року або довше, – українська розвідка

Фото: GETTY IMAGES

У військовій розвідці України прогнозують, що війна буде довготривалою. путін не хоче здавати свої позиції і відмовлятися від планів.

Про це розповів представник Головного Управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, пише “Радіо Свобода”.

– путін не відмовляється від своїх планів. Ця війна буде затягуватися. Наскільки буде затягнута активна фаза, це буде вересень місяць чи це буде жовтень, чи це буде до кінця року. Це залежить від нашого спротиву, від стану наших сил оборони і від тої допомоги яку нам надають.

Зараз наводять багато дат.

11 вересня в росії єдиний день голосування. До цієї дати прив’язують можливість проведення референдуму або інших заходів на окупованих територіях.

7 жовтня день народження путіна, йому 70 років і всі будуть говорити про те, що військові захочуть зробити йому подарунок.

Під кінець року, взимку буде холодно, і кажуть, що Україна піде на переговорний процес, – говорить Вадим Скібіцький.

За його словами, різні кола намагалися переконати путіна не починати війну, але це не вдалося. Він планує керувати росією до кінця своїх днів, від сценарію “приемник” президент рф давно відмовився.

– Він нікому не довіряє, нікого не чує. У нього є свої плани, які стосуються відновлення російської імперії, він це заявив на весь світ. Його намагалися переконати іноземні лідери, були спроби переконати від політичного бомонду, представників економічного блоку рф, олігархів, але їм це не вдалося. Війну, яку він хоче вести, вона буде довготривалою. Це людина, яка не хоче здавати свої позиції, – продовжив представник Головного Управління розвідки Міноборони України.

Росія планує залишитися на півдні України надовго, про що свідчить розгортання армією рф потужного угруповання на окупованих територіях, укріплення ліній оборони, мінування доріг і мостів.

Читайте хроніку війни від “18000”: 92-ий день. Обстріл Харкова, прощання з черкаськими поліцейськими та зміна умов виїзду за кордон чоловіків.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.