“Вікі любить землю”: черкащани можуть долучитись до фотоконкурсу

Геологічна пам’ятка природи “Шишкові горби”, Чернівецька область. Автор: Сергій Нестерчук

Із 1 до 30 червня триватиме українська частина міжнародного конкурсу “Вікі любить землю”, присвяченого пам’яткам природи. 

Про це зазначають на офіційному сайті конкурсу.

Взяти участь можуть усі охочі як професійні фотографи, так і аматори. Для цього потрібно протягом червня завантажити світлини власного авторства, зроблені будь-коли у національних природних парках, заказниках, ботанічних садах тощо. Це можуть бути фото краєвидів, окремих дерев, що є ботанічними пам’ятками, та макрофото флори й фауни.

Списки пам’яток та інструкції із завантаження фото доступні на сторінці конкурсу у Вікісховищі.

Основними номінаціями конкурсу є “кількісна” та “якісна”. У першій будуть відзначені учасники, які сфотографують найбільше пам’яток. У межах другої номінації журі обере найкраще фото кожного з 27 регіонів України, а з поміж них — десять найкращих фото національного змагання загалом. Для міжнародного етапу будуть окремо відібрані 15 світлин у двох категоріях — пейзажні фото і макрофото тварин, рослин і грибів.

На переможців основних номінацій чекають призи. Також в українській частині конкурсу плануються спеціальні номінації, наприклад, для відеозаписів та аерофото з окремими призами.

Детальний регламент конкурсу доступний за посиланням.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини