Виконком не підтримав розміщення скандального кіоску на площі 700-річчя

Виконавчий комітет зобов’язав департамент архітектури та містобудування анулювати паспорт прив’язки на тимчасову споруду ФОП Зуєвої. А також підготувати відповідний проект рішення на розгляд сесії міської ради.

Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

– Департамент попередньо готував відмову в наданні паспорта прив’язки для розміщення цього торговельного павільйону. Тоді підприємець звернувся до суду і, як результат, Київський апеляційний адміністративний суд зобов’язав головного архітектора оформити й видати цей документ, – коментує ситуацію директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артур Савін.

Фото Сергія Кузляєва

У тексті документа, зокрема, вказується на порушення рішення міської ради «Про встановлення мораторію на розміщення тимчасових споруд».

Серед підстав для скасування – відсутність погодження з власниками суміжних тимчасових споруд та внесення неправдивих відомостей на схемі розміщення тимчасової споруди.

Артур Савін розповів, що з огляду на це був підготовлений проект рішення виконкому  про анулювання паспорту прив’язки, який сьогодні був винесений і проголосований на засіданні.

Ідеться про скандальний кіоск, який мав бути розміщений  на місці зрізаних лип.

Улітку 2017 році невідомі зрізали кілька лип у районі площі 700-річчя. Обурений міський голова Черкас назвав людей, що таємно знищили дерева, “уродами”. І пообіцяв винагороду у розмірі 10000 грн особі, що допоможе знайти “вбивць лип”.

Згодом стало відомо, що на цьмоу місці розмістити свій кіоск хоче ФОП Зуєва Олена. Сама підприємець твердила, що до зрізання лип не причетна.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *