Виконком не затвердив новий тариф для проїзду в тролейбусах

КП “Черкасиелектротранс” обрахувало економічно обгрунтований тариф у 4.01 грн. Виконкому запропонували затвердити нову вартість проїзду у тролейбусах до 4 грн. 

Про це інформує із засідання виконавчого комітету журналіст видання “18000”.

За словами заступника міського голови Юрія Ботнара, доцільно підвищувати вартість проїзду до 4 гривень лише за умови покращення якості перевезень.

– Минулого року ми пропонували придбати нові тролейбуси у лізинг. Як виявилося, не всі депутати хочуть оновлення рухомого складу, – зауважив Ботнар.

Заступник мера запропонував відкласти це питання.

– Міська рада у цьому році недофінансувала підприємство на 18 мільйонів різниці між економічно обгрунтованим та реальним тарифом, – говорить заступниця міського голови Людмила Бордунос. -Якщо ми не підвищимо тариф, то підприємство подасть вкотре збитковий фінансвоий план. Тоді буде у березні така ж проблема, як минулоріч, коли виникне необхідність ухвалити термінове рішення про дофінансування КП, адже коштів не буде навіть на зарплати.

Бордунос закликала членів виконкому підтримати це рішення. Також вона повідомила, що нині завершується робота над конкурсною документацію стосовно умов встановлення валідаторів та трекерів у транспорті “Черкасиелектротрансу”.

За словами директора комунального підприємства Петра Кучера, витрати підприємства зросли на понад 19%. Усе через підвищення зарплат, цін на електроенергію, матеріали та запчастини.

– Кошти, які передбачені у бюджеті, дають змогу підприємству працювати беззбитково лише у березні. Далі ми щомісяця додатково витрачатимемо на пені та штрафи 700-800 тисяч через невчасну сплату податків, – говорить Кучер.

За словами ж секретаря міськради Ярослава Нищика, збільшення вартості проїзду у тролейбусів може призвести до втрати пасажирів, які нададуть перевагу приватним перевізникам. Він запевнив, що на наступній сесії міськради буде порушувати перед депутатами питання про відшкодування 18 мільйонів різниці у тарифах.

Міський голова Анатолій Бондаренко зауважив, що нині розглядається вкотре питання про придбання нового рухомого складу для КП у лізинг. Тому питання вирішили відкласти до наступного засідання виконкому.

коментарі
2 Коментарі
  1. 4 гривні за проїзд- це дуже велике задоволення для пересічного пасажира. Якість та умови перевезень мають бути кращі.Кондуктори мають бути ввічливі, коли до них звертаються за допомогою стосовно зупинок, але ж вони повинні автоматично об’являтися.Так маршрут №7, 7-А ,зупинки не об’являються, кондуктори не ввічливі, після оплати за проїзд потрібно перераховувати здачу(часто не додають, щей обурюються на зауваження).За 2 гривні тролейбуси цих маршрутів їздили набагато частіше та притримувалися графіку.

  2. Сумнываюсь що це досцыльно тоды Маршрутки будуть по 7 грн!! Ось вам ы Економычно обгрунтований тариф!! Ви цього Хочете ы По перше Треба купляти новы можна вживаны Тролейбуси з Европияким по 5 -10 рокыв вхорощому стані а не позориться 30 рочним рухлями!! І Збільшити Випуск тролейбусів до 60 -70 штук а рештуту 5-10 тролейбусів списати придбавши 20 -30 штук! Оновивши рухомий склад Гармошками…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *