“Він на голову вище за всіх”, – Вакарчук закликав черкащан голосувати за Євпака*

Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук представив кандидатів у народні депутати, що балотуватимуться по черкаських округах.

Так, по 194 округу, в Черкасах від партії Вакарчука балотуватиметься відомий черкаський ІТ-підприємець, меценат Віктор Євпак. По 195 округу, що включає в себе частину Черкас, а також Чигиринський і Чорнобаївський райони, балотуватиметься Володимир Друмашко.

– Я пішов у політику не з бажання отримати нову кар’єру, у мене все добре в житті склалося, завдяки Богу і вашій підтримці. Я зробив це не для того, щоб комусь щось довести, я вже всім усе довів. Я став політиком, тому що мені урвався терпець чекати, поки ті, хто називали себе професійними політиками, 28 років не виконували свої обіцянки і просто грабували нашу державу. Команда «Голосу» не готова більше чекати. Ми йдемо в політику, щоб робити справжні, а не фейкові зміни, – заявив Святослав Вакарчук.

Він зазначив, що партія «Голос» веде до Парламенту незаплямованих професіоналів, які вже встигли досягти успіху у своїй сфері.

Кандидат у народні депутати по 194 округу Віктор Євпак розповів, що 10 років займається ІТ-бізнесом. Так, у Черкасах йому вдалося створити близько 150 робочих місць із високим рівнем доходу для співробітників. На думку кандидата, завдання нової каденції Верховної Ради – це подолання бідності і спрощення ведення бізнесу в Україні.

– Єдиний шлях подолання бідності – це створення робочих місць у малому та середньому бізнесі, – переконаний Євпак. – На моє переконання, на законодавчому рівні потрібно створити умови, які дозволять людям, що мають ідеї для започаткування власної справи, зробити це легко і швидко. Держава повинна не заважати створенню бізнесу, а сприяти цьому. Переконаний, що з партією «Голос» нам вдасться це зробити.

Окрім того, у парламенті Євпак планує займатися питаннями зміни системи громадського транспорту, справедливого розподілу коштів дорожнього фонду та діджиталізації.

Святослав Вакарчук зазначив, що під час візиту йому вдалося кілька годин поспілкуватися із Віктором Євпаком.

– Повірте, він на голову кращий за всіх, хто сипе вам гречку і розказує, які вони круті. Підтримайте його на виборах 21 липня, – закликав черкащан Вакарчук.

*Політична реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини